Sentimentalus kakavinis pyragas

#kakavinis pyragas #pyragai #kakava

Sveiki, Mielieji!

 

Šiandien pasidalinsiu tikriausiai pačiu lengviausiu kakavinio pyrago receptu, kokį tik esu bandžiusi. Net pačiai keista, jog receptą mano mama sužinojo iš pažįstamos, kuri po keliolikos metų mane mokė chemijos ir tapo vienu iš žmonių, kuriuos prisiminsiu su didžiule pagarba ir meile. Apart lengvo gaminimo proceso bei puikaus rezultato, ši širdžiai miela detalė, žinau, jog bus priežastis, kodėl saugosiu šį receptą.   

 

Kakavinis pyragas

3 kiaušiniai;  
1 didelis 30
% grietinės indelis;               
9 v. š. miltų;                     
3-4 v. š. kakavos;
½ puodelis baltojo cukraus;                    
Žiupsnelis cinamono;        
1 a. š. kepimo miltelių.

 pataisytas.jpg

Kiaušinių baltymus ir trynius kartu sumaišome su grietine, miltais, kakava. Patariu maišyti rankiniu plaktuvu. Tuomet įmaišome cukrų, cinamoną, galiausiai kepimo miltelius. Tešla turi būti tiršto kremo konsistencijos. Ją supilame į kepimo formą, išklotą kepimo popieriumi, ir kepame orkaitėje 180 C temperatūroje, 30 min. Pyragui iškepus, leiskite jam atvėsti, tuomet supjaustykite gabalėliais ir skanaukite su kava ar arbata. Idėja – pyragą galite apibarstyti cukraus pudra ar vidų pertepti kondensuotu pienu. 


pataisytas3.jpg

Skanaus!

Beje, šiandien kanale Prie puodelio arbatos pasirodys naujas video apie tai, kas yra gražus žmogus, tad, jei norite pamatyti, nepamirškite YouTube užsiprenumeruoti kanalo :))

O dabar tikrai iki


Su meile,      
Paulina


Komentarai: 0

Šiuo metu komentarų nėra


Komentavimas

255

Paieška

Būkime draugais

Nepraleiskite įrašų

Taip pat esu

@Paulina034